Szerző: www.blikk.hu
Filmforgatás miatt egész hétvégére lezárták a budapesti 2-es metró jelentős szakaszát, a Deák Ferenc tér és az Örs vezér tere között pótlóbuszok közlekednek. Szombaton a Puskás Ferenc Stadionnál dolgozott a stáb, azonban már a forgatási helyszínre alig lehetett belátni, ráadásul senki nem mondhatott semmit a szupertitkos produkcióról. Elvileg Arnold Schwarzenegger a főszereplő, de ő sem tűnt fel, amíg ott jártunk.