Szerző: www.blikk.hu
Nagy Ervin kultúráért felelős államtitkár bejelentette, hogy Sipos Imre színész-rendező tölti be az előadó-művészetekért felelős helyettes államtitkári pozíciót. A két művész közös múltra tekint vissza, hiszen együtt végeztek a Színház- és Filmművészeti Egyetemen, és több színházi produkcióban is dolgoztak együtt. Nagy szerint Sipos kinevezése garancia arra, hogy a hazai előadó-művészet megfelelő kezekbe kerül. További két helyettes államtitkárt is kinevezett.